Сьогодні у Полтаві пройшов міський етап Всеукраїнського конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні»

Учасників зібралося більше ста. Змагалися вони у трьох номінаціях: декламація гуморесок, малюнки на тему творів Остапа Вишні та власні проби пера.

Щомісяця міське управління освіти проводить різноманітні конкурси: у вересні вітали переможців змагання «Голоси Енеєвих нащадків», а в жовтні увага прикута до першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні». Він проходить утретє, і щороку кількість учасників збільшується. Цього разу змагалося 50 читців гуморесок, стільки ж молодих художників, які зобразили у своїх малюнках героїв творів нашого земляка, та двадцять сміливців, які презентували власні усмішки. Розподілили дітей у дві вікові групи: 5-7 та 8-11 класи.

Нагороджувати кращих будуть 9 листопада – на День української писемності, незважаючи на те, що обласний етап змагання прОйде 16 жовтня. До речі, імена переможців повідомили фактично одразу. Перше місце серед декламаторів посіли учні 29, 37, та 9 школи. Першими ж серед художників стали вихованці 19, 27, 25 і 14 навчального закладів.

Минулого року конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» доріс до загальнодержавного рівня і зібрав гумористів з багатьох регіонів країни. А це говорить про безсмертя творів метра українського гумору Остапа Вишні.

Стрічка новин