Сьогодні першими в Полтаві розпочали опалювальний сезон у міському пологовому будинку

У приміщеннях закладу повинен дотримуватися спеціальний температурний режим, однак останні дві ночі погода зіпсувалася: вночі температура інколи сягала лише 6 градусів тепла. Тож, щоб не допустити зниження температури в палатах, в пологовому будинку увімкнули опалення.

Міський пологовий будинок - це режимний стаціонар. В акушерських відділеннях тут повинен зберігатись температурний режим в рамках від 24 до 29 градусів тепла, зазначає головний лікар закладу Наталя Удовицька. Враховуючи це, пологовий будинок заздалегідь підготувався до нового опалювального сезону, в тому числі, суттєво відремотувавши свій тепловузол. І вже 26 липня отримав дозвіл «Полтаватеплоенерго» на початок опалювального сезону. Однак осінь була порівняно тепла - питання збереження тепла постало тільки напередодні, коли дві ночі поспіль температура повітря сягала лише 6-ти градусів вище нуля. Побоюючись, що стіни пологового будинку охолонуть і в акушерському стаціонарі похолоднішає, у закладі ввімкнули опалення, зазначає Наталя Удовицька.

/Наталя Удовицька, головний лікар міського пологового будинку

Упродовж останніх років ця тенденція зберігається. Ніколи не було, щоб у нас пацієнти мерзли. Температурний режим у нашому стаціонарі – життєстверджуючий фактор/

У міському пологовому будинку наразі знаходиться 170 жінок, в тому числі – 55 породіль. Тільки за останні 10 днів тут прийняли сто пологів. За вересень їх було 259, в тому числі – 4 двійні. У палатах тепло і затишно, а з початком опалювального сезону цим показникам тепер ніщо не загрожує.

Стрічка новин