Ще одна проблема молоді – питання працевлаштування

Переповнення ринку праці спеціалістами бухгалтерського обліку, юристами, економістами і дефіцит виробничих спеціальностей – реалія сьогодення. Саме цим та іншим проблемам була присвячена нарада, яку організував Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міськвиконкому.

У засіданні взяли участь представники міської влади, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, керівники підприємств, фірм та установ міста, а також представники керівництва полтавських навчальних закладів – від профтехучилищ до університетів. Головна проблема, яка хвилювала учасників наради, – працевлаштування випускників. Наразі існує дефіцит інформації для них щодо можливого подальшого працевлаштування, йшлося на нараді. Молодь потребує інформації: де знайти роботу, як отримати потрібну спеціальність, на які умови праці розраховувати. Одним з чинників незадовільного працевлаштування є зміна ситуації в країні. Наразі у безробітних виникають конкретні питання до роботодавців щодо якості робочих місць.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського Центру соц. служб для сім’ї, дітей та молоді

Якщо це були складні – 90-ті , 2001,2002 роки, – коли люди хапалися за будь-яку роботу, то тепер їх цікавлять умови праці, рівень зарплатні, чи є гуртожиток/

Саме тому 22 жовтня у новому корпусі міського будинку культури проведуть акцію «Допоможемо знайти роботу». Її мета – конкретні зустрічі та діалоги роботодавців з потенційними працівниками. На неї запросять керівників підприємств, установ та фірм, які потребують кваліфікованих кадрів. Акція спрямована на молодь: як студентську, так і тих, хто вже закінчив навчальні заклади. В минулому році подібний захід вже проводився. З 3000 тисяч тих, хто шукав роботу, 300 працевлаштувалися просто на місці. Це, говорять організатори, дуже непоганий результат.

Стрічка новин