На сьогодні в місті уже встановлено 261 євроконтейнер

Мешканці міста та комунальники задоволені нововведенням, говорять, що тепер сміття на вулицях стало менше. Щоправда, представники інспекції по контролю за благоустроєм міста констатують, що деякі полтавці продовжують створювати стихійні сміттєзвалища, а ще пересувати контейнери у більш зручні для них місця.

Розпочали встановлення нових євроконтейнерів із мікрорайону Левада та центральних вулиць міста. Згодом їх поставлять і в інших районах. На сьогодні ж, пояснює заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм міста Анатолій Черненький, більшість мешканців Полтави задоволені нововведенням. Самі ж комунальники констатують, що на вулицях стало значно чистіше, щоправда, не всюди. Люди нерідко викидають непотріб за 2-3 метри до контейнера, говорить Анатолій Черненький. Трапляються й випадки, коли ємності для сміття пересувають в інші місця.

Закупівля та встановлення євроконтейнерів робиться для того, говорить заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм міста, аби Полтава стала чистішою та привабливішою не лише для полтавців, а й для туристів. Адже обласний центр може багато взяти від туристичного бізнесу.

Стрічка новин