Вдруге на виборах до Верховної Ради на Полтавщині перемагає Блок Юлії Тимошенко

Результатами, отриманими в області та місті, БЮТівці задоволені, виборна кампанія пройшла більш-менш спокійно, зазначив на прес-конференції, присвяченій підсумкам всеукраїнського голосування, заступник керівника обласного штабу БЮТ і ймовірний народний депутат Верховної Ради 6-го скликання Вадим Петренко. По області БЮТ набрав без малОго 38 відсотків голосів, це на 11% більше, ніж на минулорічних виборах. Найбільше прихильників блоку на цих виборах було в Пирятині, там свої голоси за нього віддали 45 з половиною відсотків виборців. Нагадаємо, у Полтаві за Блок Юлії Тимошенко проголосувало 41 цілих 14 сотих процентів голосуючих.

Блок Юлії Тимошенко переміг у 16 областях, серед них – і наша. На Полтавщині цю політичну силу, окрім обласного центру, найбільше підтримали у Пирятині, Диканці, Нових Санжарах, Великій Багачці. У штабі БЮТу говорять, що такі високі цифри – наслідок щоденної роботи представників блоку.

БЮТівці хочуть, аби серед заступників полтавського губернатора були і їхні представники. Щоб керівні посади в адміністраціях всіх рівнів займали представники саме тієї сили, яка набрала у регіоні більшість. Серед ймовірних кандидатур у штабі називають заступників голови обласної організації «Батьківщини» Дмитра Хрістова та Олександра Залужного.

Під час передвиборної кампанії Блок Юлії Тимошенко практикував систему, коли за кожним виборчим округом був закріплений депутат, який йшов у списках від цього регіону. Було б непогано запровадити таку практику і щодо народних депутатів, вважає заступник голови «Батьківщини» Дмитро Хрістов.

Як показала практика, виборці більше довіряють авторитету тих людей, які живуть поряд, в одному з ними регіоні. Тому за Блок Юлії Тимошенко не агітували приїжджі.

До Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко, ймовірно, пройдуть Вадим Петренко, Андрій Веревський, Володимир Левцун, Костянтин Жеваго, Олег Бабаєв та Зоя Шишкіна.

Стрічка новин