Чи буде тепло у квартирах цієї зими? Принаймні, мешканцям тих полтавських будинків, де відповідну температуру забезпечують спеціалісти комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», турбуватися немає

П'ять існуючих та три модульні котельні, які перебувають на стадії завершального монтажу, готові розпочати опалювальний сезон відповідно до існуючих термінів.

Фахівці комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» запевняють: якщо погода не внесе свої корективи, опалювальний сезон цього року розпочнуть відповідно до існуючих графіків. Демонструють й нові модульні котельні, що відтепер будуть забезпечувати теплом мешканців окремих будинків міста. Під опіку саме цього комунального підприємства потрапляють наразі колишні відомчі котельні, деякі жедівські, у перспективі – й житлові кооперативи. Модульна котельня працює за методом конвекції, потужність кожної – 480 кіловат, розрахована на обслуговування ста двадцятиквартирного будинку. Переваги цього різновиду альтернативного джерела опалювання міського типу очевидні, підкреслюють на підприємстві «Полтаватеплоенерго» – процес не енерговитратний, опоряджувальні роботи не настільки масштабні як ті, що супроводжують експлуатацію котелень старого зразка, регулювання автоматичне, на теплотрасі втрати тепла мінімальні, а безпека роботи на такому обладнанні – максимальна: обслуговує його одна людина. До нового року таких модульних котелень у місті буде десять. Промоніторивши ринок, фахівці полтавського підприємства зупинили свій вибір на обладнанні, яке виготовляють у Білій Церкві, вартість однієї котельні – близько 250 тисяч. Вцілому ж, інформує заступник міського голови Анатолій Бистрай, до зими міське господарство готове майже на 100 %. Будинки за адресами Калініна 20 та 22 та Великотирнівській 10/61, що уславилися в місті завдяки аварійній покрівлі, – на порядку денному відповідних управлінь. Покрівлі готові, нині там тривають роботи з утеплення.

Стрічка новин