Відділ охорони здоров'я УМВС днями пережив своє друге народження

У приміщеннях, які не ремонтувалися близько 20 років, зробили капітальний ремонт. Більше того, до ладу привели не тільки будівлю, а й прилеглу територію з підсобними приміщеннями.

За ініціативи начальника УМВС за останні півроку було проведено колосальний обсяг робіт: відновлено огорожу та фасад першого поверху будівлі лікарні, реконструйовано центральний майданчик, де знаходиться фонтан, відремонтовано холи, коридори, палати терапевтичного та неврологічного відділень, стаціонарні палати для ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів органів внутрішніх справ, процедурні кабінети, санітарні приміщення лабораторії. Холи та палати облаштували новими меблями, холодильниками, телевізорами. На території неврологічного відділено заново створили капличку Святого великомученика цілителя Пантелеймона. На відкриття прибули колегія МВС, начальники служб та підрозділів управління, керівники районних, міських та лінійних відділів внутрішніх справ. Приміщення освятив отець Василь з Диканської Свято-Миколаївської церкви.

Головний міліціонер області Михайло Вершняк зазначив: новоствореними умовами управління довело, що поважає своїх працівників та ветеранів.

/Михайло Вершняк, начальник обласного управління МВС

будь-яка поважаюча себе людина хоче жити, працювати та лікуватися у відповідних умовах/

За проведену роботу управлінню МВС області та всім підрозділам подякував начальник відділу охорони здоров'я МВС Олександр Глушко.

А медсестра Любов Колянова зазначила: відремонтовані приміщення охорони здоров'я МВС – це величезний стимул та відповідальність для медпрацівників, але разом з тим – й задоволення як для них, так і для пацієнтів.

Стрічка новин