Голова облдержадміністрації не виконує законів – саме так заявив на спеціальній прес-конференції, присвяченій ситуації щодо демонтажу пам'ятного знаку Симону Петлюрі, депутат міської ради, голова пост

Під час інтерв'ю нашому телеканалу депутат розповів про ігнорування Валерієм Асадчевим двох обов'язкових приписів спеціальних інспекцій та депутатського запиту.

Ситуація з пам'ятним знаком Симону Петлюрі триває ще з весни. Судові позови, апеляція, офіційні заяви – все це породив мармуровий камінь із написом про майбутній пам'ятник. Напередодні комунальні служби прибрали його з перехрестя вулиць Зигіна та Сінної. Хоч зробити це самовільно обласну владу своїми обов'язковими до виконання приписами зобов'язали ще на початку літа дві служби: інспекція по контролю за благоустроєм та інспекція державного архітектурно-будівельного контролю. Депутат міської ради Олексій Гавріков говорить, що направив депутатський запит щодо такого ігнорування голові облдержадміністрації, проте Валерій Асадчев і цей документ залишив без відповіді, хоча, за законом, мав на нього відповісти.

Що ж до самого каменю, то депутат підкреслив – ніяких документів про подану облдержадміністрацією апеляцію до Харківського суду міська рада не отримувала. Та й взагалі, вважає депутат, ця апеляція не має ніякого сенсу, адже захищає вона, по суті, незаконні дії чиновників адміністрації.

Олексій Гавріков заявив – існують вимоги чинного законодавства і чиновники усіх рангів повинні їх дотримуватися.

Стрічка новин