У місті розпочався другий етап встановлення євроконтейнерів для сміття

Тепер й мешканці центральних районів відчують переваги такого цивілізованого способу боротьби за чистоту довкілля. Третя черга процесу охопить вже найближчим часом мікрорайони Половки, Браїлки, Сади.

Комунальники сподіваються, що мешканцям будинків по вулиці Чорновола тепер не доведеться скаржитися на бруд, неприємний запах та залишки сміття, що супроводжували колишній спосіб збору та вивезення відходів побутового призначення. Нові контейнери відокремлюють вміст від навколишнього середовища, надійно стоять на асфальті, без зусиль відкриваються, зручні в експлуатації. Одна спецмашина обслуговує усі сто вісім контейнерів, що знаходяться сьогодні на Леваді. Виготовлені ємності з екологічно чистого сплаву, який, до речі, не вважається цінним кольоровим металом.

Вкотре керівники міста разом з працівниками КАТП-1628, яке обслуговує цей напрям комунального господарства, звертають увагу мешканців міста: будівельні відходи вивозять тільки спеціальним транспортом, замовленим за вказаним на контейнерах номером, вкидати таке сміття у євроконтейнери забороняється.

Стрічка новин