У неділю, 7-го жовтня, українські вчителі святкуватимуть своє професійне свято

Освітян районів і міст Полтавщини з цього приводу вітали у театрі імені Гоголя. Для них організували концертну програму, озвучили численні вітання, а 29 кращих педагогічних працівників області відзначили грамотами.

На вході в театр Гоголя гостей свята вітав духовий оркестр «Роксолана», він і відкрив святкове зібрання освітян області. Запросили на нього педагогічних працівників з усіх районів і міст Полтавщини, представників професійної освіти і вузів.

Не оминули на зібранні освітян і тему виборів. Як зазначила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Надія Мякушко, прикро, коли працівників освіти спонукають віддавати за когось голос. Наразі, вважає вона, Україна перетнула ту межу, коли згори вказують, що робити. Також сьогодні, на жаль, урядовці та держава часто забувають про таку галузь, як освіта та інші гуманітарні сфери, зазначив заступник Полтавського міського голови Олександр Русін.

Після офіційних привітань кращим педагогічним працівникам області вручили грамоти облдержадміністрації, обласної ради та міськвиконкому. Завершилося зібрання концертом.

Стрічка новин