У музеї Короленка – чергова експозиція

Нинішня виставка фоторобіт має назву «Москва». Свій погляд на Білокам'яну представив заслужений художник України Едуард Странадко. Він відвідав російську столицю у рамках одного мистецького проекту на особисте запрошення дружини Юрія Лужкова Олени Батуріної.

«Москва» – таку назву отримала виставка фоторобіт Едуарда Станадка – заслуженого художника України. Свої останні фото, присвячені російській столиці, автор розмістив у музеї Короленка. Побував у Білокам'яній він на запрошення Олени Батуріної – дружини Юрія Лужкова. Остання запропонувала Едуарду Странадку пожити у Москві десять днів, при цьому фотографуючи все, без обмежень.

Окрім полтавця залучили і його колег з Нью-Йорку, Лондону, Варшави та інших міст.

Знайшли фотохудожника в інтернеті. Авторам мистецького проекту сподобалися роботи Едуарда Странадка, тому вони і забажали, аби саме він увіковічив Москву на своїх фото. Об'єктив митця зупинявся виключно на старих будівлях або дуже відомих, серед останніх – і храм Хреста Спасителя та бібліотека імені Леніна. А ось щодо глянцевої Москви, Едуард Странадко принципово її в такому ракурсі не знімав.

Чи матиме проект москвичів логічне завершення, наразі не відомо, та Едуард Странадко має надію, що наприкінці року в російській столиці все-таки організують фотовиставку усіх авторів, задіяних у цій акції.

Стрічка новин