Проблема наркоманії останнім часом набуває все більшого поширення

Офіційна статистика свідчить, що в Полтаві – більше тисячі наркозалежних. Спеціалісти ж говорять, що насправді ця цифра значно більша. Аби попередити поширення захворюваності, в місті за підтримки влади проводяться різні благодійні акції.

Проблема наркоманії в місті й на сьогодні залишається актуальною, запевняють спеціалісти. Адже, у середовищі наркозалежних людей часто з'являється інша проблема - ВІЛ/СНІДу. Як свідчить статистика, якщо раніше ВІЛ у цьому середовищі передавався ін'єкційним шляхом, то зараз переважає статевий. У Полтаві лише 5 організацій надають допомогу наркозалежним. Серед них – і громадська організація «Клуб «Квітень»», який діє уже 10 років. Займається він видавницькою діяльністю, популяризацією здорового способу життя тощо.

Досить часто, зазначає Євген Аничин, батьки не помічають змін у поведінці дітей. Тому, аби ефективно боротися з цією хворобою, необхідно об'єднувати зусилля різних організацій, влади та громадськості, говорить він. Останній проект – це ініціатива Клубу «Квітень» спільно з управліннями у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому та облдержадміністрації конкурсу соціальної реклами під назвою «Ми – здорова нація». До участі у заході запрошують творчу молодь Полтави, рекламні агенції, всіх небайдужих до проблеми наркоманії. Подробиці можна дізнатися в управлінні міськвиконкому.

Стрічка новин