Вперше виставку своїх робіт сьогодні організував полтавський фотохудожник Сергій Черпаченко

Фотографією він займається з дитинства, але визначними у творчому плані називає тільки останні 5 років свого життя – коли відчув смак фотографії, зрозумів її композицію та психологію глядача.

Виставка фотохудожника Сергія Черпаченка відкрилася у Художньому салоні. Для автора – це перша персональна презентація своїх творів громадськості. Один із гостей відкриття, заслужений художник України Микола Підгорний, автора виставки знає давно. Говорить, фотороботи Сергія Черпаченка розкрили його як великого художника. Незвичного ефекту він досяє і у кольорі, і у психології образів.

Сам автор виставки зізнається, що малює ще з дитинства, але найціннішими вважає останні 5 років своєї творчості – коли відчув смак фотографії і зрозумів психологію глядача. З того часу, вважає, і почалась справжня фоторобота. Надихають фотохудожника щирі образи людей – з ними легше працювати, каже, від них іде справжній образ. Серед робіт Сергія Черпаченка більшість – портретного характеру і, як правило, це жінки. Образи автор обробляє на комп'ютері, і тоді робота стає симбіозом фотографії і живОпису. Звідси і назва виставки.

Роботи фотохудожника Сергія Черпаненка у Художньому салоні виставлятимуться, як мінімум, тиждень.

Стрічка новин