Окружна виборча комісія територіального округу №142, що включає в себе всю Полтаву, над протоколами з дільниць працює більше доби

По місту, повідомляють тут, беззаперечним лідером став Блок Юлії Тимошенко.

На позачергових парламентських виборах полтавці скористалися своїм конституційним правом, щоправда, не всі. По місту явка виборців склала 57%, повідомив нам голова окружної виборчої комісії 142-го округу В'ячеслав Скрябін. О пів на сімнадцяту у місті обрахували 100% протоколів, а це – результати з усіх 134-ох дільниць. Відповідно до них беззаперечним лідером є Блок Юлії Тимошенко – 41,13% голосів. Далі іде Партія регіонів – 26,76%. На 16 % менше набрав блок «Наша Україна – Народна самооборона», їм довіру висловили трохи більше 10-ти % полтавців. Комуністичну партію підтримали 6,33 %. Трохи менше – блок Литвина 4,16%. Соціалістам же свою підтримку виявили лише 1,92 % мешканців Полтави.

Щодо області вцілому, то Полтавський регіон лідирує по Україні за швидкістю обрахунків протоколів. До Центральної виборчої комісії на 16-ту 30 з Полтавщини надійшло більше 96-ти% результатів голосування. Область вцілому нараховує 9 округів. Окрім 142-ї, що включає всю Полтаву, підрахунки закінчили ще 5 окружних комісій, що базуються в містах Лохвиці, Лубнах, Миргороді, Пирятині та Карлівці. За їх даними в регіоні також перемагає БЮТ. Далі, відповідно, йдуть Партія регіонів, блок «Наша Україна - Народна самооборона», Комуністична партія, Блок Литвина та Соціалістична партія України.

Стрічка новин