Про стан погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах міста говорили сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі

Хоча таке явище, як заборгованість, у деяких організаціях є, та загалом у Полтаві спостерігається тенденція до зменшення затримки по виплатам, зазначили учасники засідання.

З тези про те, що вибори минули, а проблеми в місті залишилися, розпочав Андрій Матковський апаратну нараду. Саме їх, говорить міський голова, нині і треба вирішувати. У зв'язку з покращенням погодних умов найбільше роботи – у комунальників. Не залишили без уваги і питання благоустрою. Так, наголосив Андрій Матковський, у місті ще залишились дерева після виборів, які (цитата) схожі на новорічні ялинки. Їх треба привести до порядку, для цього будуть залучати і відповідні штаби політичних сил.

Обговорили на засіданні і стан погашення заборгованості по заробітній платі. Заступник міського голови Тамара Плужник повідомила, що підприємства та організації бюджетної сфери та комунальної власності заборгованості по зарплаті не мають. За 8 місяців поточного року затримка по виплатам у госпрозрахункових підприємствах зменшилась у порівнянні з початком року майже на 6%. Становила вона на 1-ше вересня по 17-ти суб'єктах господарювання 2,4 мільйони гривень. Загалом же, наголошує Тамара Плужник, у Полтаві наразі спостерігається тенденція до зменшення заборгованості по зарплаті.

Стрічка новин