Спеціально до Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки імені Івана Котляревського пройшла презентація першої фотовиставки відомої полтавської поетеси Галини Вовченко

Експозиція, яка триватиме до восьмого жовтня, отримала назву «Натуральні світлини від пані Галини». Всі фотороботи, представлені тут, зроблені без жодного втручання сучасної комп'ютерної техніки.

Ця інтелігентна жінка, яка встигла за своє життя видати десять поетичних збірок, майже два роки тому захопилася фотографуванням. Це захоплення для працівниці бібліотеки – не зміна діяльності: Галина Вовченко спробувала свої сили в іншому ремеслі, а фото, говорить, і надалі залишиться лише хоббі. Щоправда, самі роботи не схожі на любительський рівень, їх сміливо можна назвати роботами майстра.

«Натуральні світлини від пані Галини» – це ліричний погляд на вічне, на те, чого ми іноді не помічаємо. Це – і віра людська в образі церкви, і чудові українські краєвиди в оригінальному баченні і, звичайно, прості люди, які завершують фотоцикл «І знову про вічне».

Стрічка новин