Тільки-но о 22-ій вечора по місту закрилися дільниці для голосування – свою роботу розпочала окружна виборча комісія територіального округу №142, який, власне, і включає в себе всю Полтаву

Базується комісія у актовій залі Октябрського райвиконкому. Саме сюди почала стікатися вся інформація про результати голосування з виборчих дільниць міста.

У комісії чекали на результати голосування 134-х виборчих дільниць міста. 12 із них – спеціальні, бо знаходяться у лікарнях, слідчих ізоляторах та колонії. Взагалі ж у Полтаві сьогодні нараховується більше 240-ка тисяч виборців, зазначає голова окружної комісії.

Всі протоколи, які надходили в Полтавську окружну виборчу комісію, ретельно перевіряли і тільки потім заносили у зведену таблицю. Неправильно оформлені документи повертали представникам виборчих дільниць на виправлення. Однак вже після півночі стало очедивно, що комісія не встигає справлятися з напливом протоколів. У актовій залі утворилися натовпи невдоволених і тих представників виборчих дільниць, хто засинав в очікуванні якомога швидше здати свої результати голосування. А о пів на п'яту, коли ми залишали окружну комісію, там встигли опрацювати лише третю частину протоколів з дільниць міста. На той момент лідирував БЮТ – за нього свої голоси віддало майже 11 тисяч полтавців. Далі йшли регіони – 8 тисяч голосів, далі – «Наша Україна-Народна самооборона» – 3 тисячі та КПУ – 2 тисячі голосів.

Стрічка новин