45 років тому в Полтаві по вулиці Леніна запустили перший тролейбус

Нині в місті їх 150, належать вони комунальному підприємству «Полтаваелектроавтотранс». Останнє відзначило свій ювілей у міському будинку культури.

У міському будинку культури своє сорокап'ятиріччя відзначило комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотрас». У вересні тисяча дев'ятсот шістдесят другого року по вулиці Леніна урочисто запустили перший тролейбус. З того часу автопарк організації розрісся до ста п'яти одиниць техніки, яка щодня перевозить понад п'ятдесят тисяч полтавців. Екологічно чистий транспорт, незважаючи на конкуренцію, залишається популярним, відзначив перший заступник міського голови Валентин Герасименко.

Від міської влади він нагородив кращих працівників почесними грамотами. Відзнаки передав і перший заступник начальника житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков. Останній наголосив на тому, що подібної кількості оновленого рухомого складу фактично не має жодне подібне підприємство. До того ж модернізація техніки триває.

У дві тисячі шостому році «Полтаваелектроавтотранс» поповнилося вісімнадцятьма автобусами «Богдан». Ця реорганізація відбулася у рамках програми «Місто без околиць».

Стрічка новин