«Я хочу жити в якісному світі!» – під такою назвою пройшов регінальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка, який заснував й вже вчетверте влаштовує Держспоживстандарт України

Всього на конкурс було представлено сто двадцять дві художні роботи, понад тридцять відзначені цінними призами, а дев'ять найкращих малюнків будуть представляти Полтавщину на заключному етапі у Києві.

В основі світосприйняття дитини – ідеальні форми й поняття. Думки, які вона інколи не здатна ще висловити словами, красномовно доводить пензликом й фарбами. І тоді нам, дорослим, стають зрозумілі прості речі, а іноді просто соромно за наш такий негармонійний світ, за, можливо, не дуже рішучі кроки у подоланні негараздів, за байдужість й брак часу.

Це – малюнки маленьких художників, та відчувається, що їх автори вже розмірковують по-дорослому, адже кожного дня вони теж стикаються з неякісними продуктами, виробничим браком, незаконними явищами. Як засвідчили представлені художні роботи, наймолодші споживачі нашого суспільства вже мають уявлення й про якісну та безпечну продукцію, вони залюбки можуть бути учасниками руху за підвищення якості життя – багато хто з маленьких авторів вдало, з гумором передав найяскравіші нюанси тематики. Всі роботи були гідні відзнак. А переможці регіонального туру візьмуть участь у Тижні якості, що відбудеться невдовзі у столиці.

Стрічка новин