У міській раді пройшло перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану економічного розвитку Полтави

На ньому презентували та обговорили Профіль громади та Звіт соціологічного опитування щодо стану місцевої екноміки, визначили критичні питання розвитку міста та стратегічні цілі.

Фахівці Проекту «Економічний розвиток міст» провели незалежне соцопитування серед 20 тисяч працівників 50 підприємств міста щодо доцільності, пріоритетів, напрямків розробки Стратегії економічного розвитку Полтави та сформували Профіль громади міста. Профіль доводить, що наше місто має великі перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності. Полтава вигідно розташована у центрі країни з повітряним, залізничним та автосполученням, які зв'язують державу з країнами СНД, Центральної та Східної Європи. На основі отриманих матеріалів учасники засідання окреслили основні стратегічні цілі, над якими і працюватимуть найближчим часом. Серед останніх – розвиток туризму, відповідної інфраструктури та екологічної сфери, розвиток малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та розвиток комунальної та транспортної сфер зокрема. До роботи залучають підприємців, промисловців, громадські організації міста. У важливості програми переконаний і міський голова Андрій Матковський.

Програму після її розробки чекає розгляд на засіданнях депутатських комісій, громадські слухання та, зрештою, винесення на сесію міської ради.

Стрічка новин