Про президентські соціальні ініціативи говорили напередодні на круглому столі, який провела заступник голови Полтавської облдержадміністрації з гуманітарних питань Надія Мякушко

Подібні обговорення пройшли у всіх містах і районних центрах області, зазначила вона, і викликали як позитивні та дещо стримані, так і критичні відгуки.

Соціальні ініціативи Президента в країні згадують вже майже 2 місяці. В районах області про них говорили на подібних круглих столах, зазначила заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко, відкриваючи зібрАння. На нинішнє обговорення запросили працівників бюджетної сфери – саме їх стосується більша частина соціальних ініціатив Президента, і начальників відповідних обласних управлінь. Останні мали кілька хвилин на те, зазначила Надія Мякушко, щоб коротко проінформувати присутніх, яким чином, так би мовити, «лягають» на ситуацію в області пропозиції Президента. Зокрема, начальник обласного управління праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко зазначила, що на Полтавщині нині дійсно спостерігається підвищення народжуваності, тому значне збільшення допомоги при появі дитини, яку пропонує очільник держави, а за ним і інші політики, дійсно актуальне. Так само як і президентська пропозиція підняти зарплатню працівникам соціальної сфери на селі, допомогу малозабезпеченим та багатодітним сім'ям. Те ж саме стосується і справедливих пенсій, зазначив начальник обласного управління Пенсійного фонду Валерій Руденко. Соціальні ініціативи Президента він сприймає як зобов'язання, оскільки пропонує їх найвища особа держави. І важливе в пропозиціях те, що в них простежується економічне підгрунтя, підкреслив Валерій Руденко. Каже, скільки було розмов про Пенсійну реформу, але наразі вона зупинена - і не кимось. Зупинився сам процес реформування. Пропозиції Президента можуть змінити ситуацію. Так само, як і покращити стан у галузі охорони здоров'я та освіти.

Стрічка новин