У Верховну Раду пройде шість політичних сил

Після виборів відносини з Росією погіршаться, а закон про російську мову як другу державну в Україні не приймуть. Ці та багато інших прогнозів, переважно – політичних, на найближче майбутнє озвучив полтавський доктор астрології Віталій Верещагін у ексклюзивному інтерв'ю нашому каналу.

Вибори призначені на несприятливий день. 30 вересня – це 19-й сатанинський місячний день. Тому, зазначає доктор астрології, полтавець Віталій Верещагін, ситуація після голосування і аж до 15-го жовтня буде дуже напруженою. В парламент, прогнозує він, пройде Партія регіонів, БЮТ, Наша Україна-Народна самооброна, комуністи, Блок Литвина і, з мінімальним прохідним результатом, блок Наталії Вітренко. Протягом жовтня новим депутатам вдасться зібратися в парламенті, прогнозує астролог. Також буде сформовано новий уряд – на чолі з Юлією Тимошенко. А от для Віктора Януковича настануть важкі часи – його політична сила опиниться у новому парламенті в опозиції.

В найближчій перспективі планети сприятимуть лідеру комінустів Петру Симоненку та Юлії Тимошенко, прогнозує доктор астрології. Таланитиме і Юрію Луценку – він може стати віце-прем'єр-міністром нового уряду. А от для Віктора Ющенка позитивний період – кінець грудня – початок січня.

Не сприятимуть планети Святославу Піскуну і Олександру Морозу, запевнив астролог. Щодо найближчих сусідів, то Росії Віталій Верещагін напророкував відставку нового прем'єр-міністра Віктора Зубкова вже в листопаді та провал протеже Володимира Путіна на виборах президента, а Білорусі – революцію на зразок української в перші три місяці наступного року та зміну президента.

Стрічка новин