На Полтавщині розпочався грибний сезон, відповідно, стрімко зростає й кількість тих, хто поплатився за свої кулінарні вподобання власним здоров'ям: з початку року таких зареєстровано 8, чотири випадки

Наразі в реанімаційному відділенні обласної дитячої лікарні знаходиться один неповнолітній. Окрім нього, в родині отруївся й батько, стан самопочуття останнього – дещо гірший.

Вереснева дощова погода посприяла росту грибів, а відповідно, і зростанню кількості випадків отруєння ними. З початку року до обласної дитячої реанімації з діагнозом «отруєння» потрапило десять неповнолітніх. Останній з них Євген. За його словами, гриби збирала мама у низовині, куди, за словами хлопця, стікається чимало непотребу. І хоч жінка з'їла найбільше готової страви, найгірше було хлопчикові та чоловіку. Стан Євгена вцілому задовільний, говорить, що тільки паморочиться в голові, а от його батькові справді зле.

З початку року в регіоні грибами отруїлося 8 чоловік, на щастя, летальних випадків не зафіксовано. А от в Україні померло шість людей, двоє з них – діти.

Дослідження, які проводяться упродовж останніх десяти років, доводять: дедалі частіше причинами отруєння стають звичайні їстівні гриби.

Стрічка новин