Ще однієї революції український народ не захоче, незалежно від її можливого кольору, вважає кандидат в народні депутати України від Партії регіонів Святослав Піскун

Він також впевнений – після виборів Блок «Наша Україна – Народна Самооборона» та БЮТ все одно не зможуть знайти спільну мову, не дивлячись на їх нинішні домовленості. Cьогодні колишній Генпрокурор України у Полтаві дав прес-конференцію.

Святослав Піскун прибув до Полтави в рамках агітаційного туру. На своїй прес-конференції він запевнив присутніх – помаранчеві політики ще за часів прем'єрства Юлії Тимошенко не могли знайти спільну мову.

Втім, Святослав Піскун впевнений – не дивлячись ні на що український народ, який прагне працювати та годувати себе і своїх дітей, не захоче ще однієї революції – помаранчевої або білої. З приводу нещодавнього висновку двох німецьких лабораторій, які встановили, що інфаркт міокарда у Василя Цушка був результатом отруєння останнього теофіліном та дигоксином, Святослав Піскун не виключає, що цілком ймовірно – це справа рук працівників спецслужб. Останні, за його словами, позбавлені контролю з боку парламенту і підпорядковуються Президенту. Він зазначив – Генпрокуратура повинна негайно почати розслідування у цій справі. Святослав Піскун відзначив – єдина форма правління в Україні має бути парламентсько-президентською. Він не хоче жити в країні, де, цитата, «якщо в Президента зранку поганий настрій, то до обіду хтось отримає Указ», кінець цитати. Він переконаний, що разом з депутатською треба скасувати і Президентську недоторканість. А щодо боротьби з корупцією, то кандидат у депутати виступатиме у новому парламенті за створення нових силових структур.

Також Святослав Піскун виступає за створення Національного Бюро Розслідувань. Такі заходи, вважає він, допоможуть ефективно боротися з корупцією.

Стрічка новин