На Полтавщині проходить триденний Всеукраїнський семінар з питань державного нагляду за виробництвом та реалізацією м'яса та продукції з нього

Перш за все гостей познайомлять з досягненнями обласної ветеринарної лабораторії, яка цього року відзначила своє перше сторіччя, провідні українські науковці проведуть лекційні заняття, а ще учасники зібрання відвідають ринки, молокозаводи та м'ясопереробні підприємства області.

Полтавське обласне управління ветеринарної медицини не даремно обрали для проведення Всеукраїнської наради з проблем м'ясопереробної галузі та виробництва м'яса. По-перше, ветеринари регіону за робочими показниками стали лідерами в державі, а по-друге, обласна ветеринарна лабораторія, яка вважається однією з кращих в Україні, цього року відзначила своє сторіччя. На її укомплектування та на ремонтні роботи, що проводяться за європейськими стандартами, щороку йде два з половиною мільйони гривень, з них державна частка – незначна. При цьому виникає ще й проблема оформлення тендерів.

Окрім знайомства з лабораторією, ринками та переробними підприємствами, для учасників семінару провідні науковці України провели кілька лекцій. Привітав гостей заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Андрієнко та заступник голови Комітету ветеринарної медицини України Олександр Жук.

Високу оцінку роботі полтавських ветеринарів дали і колеги з інших регіонів.

Продовжиться семінар у Кременчуці, а вже наступного дня – у Лубнах.

Стрічка новин