Страшна звістка про вбивство юної полтавки, що сталося минулого тижня, породила серед міської громади безліч чуток й побоювань

А декого з мешканців невідомі у свій спосіб привітали з Днем міста: того дня у під'їзді будинку центральної частини міста підпалили килимки біля квартир, а на дверях вирізали ритуальні знаки. Це дії злочинного угрупування чи звичайне хуліганство?

Чутки про буцім то серійний характер злочинів із згвалтуванням очільник правоохоронців області спростовує, швидкість їх поширення обумовлює не надто оперативними діями своїх підлеглих. Подібні резонансні злочини, як те, що відбулося у місті минулого тижня, – на особливому контролі. Неповнолітня полтавка того дня проміняла навчання на дозвілля зі спиртним у колі таких же неповнолітніх. Мати чотири доби не розшукувала доньку, колишні приятелі, які стали вбивцями дівчини, по затриманні одразу ж зізналися у скоєному. Один з них раніше вже був судимий.

Слідство триває, а у місті знову точаться розмови про тиск на підозрюваних та породжуються найнебуваліші чутки: мутанти, сатаністи, маньяки й інша фантастика викликає сьогодні у правоохоронців усмішку. Реакція ж громадськості на вже підтверджений факт має бути адекватною жорстокості злочинців, вважає генерал-майор Вершняк.

Загальна обстановка у місті нині нормальна, аби тільки громадяни не плутали демократію із уседозволеністю, юні вірили дорослим, а дорослі виховували дітей раніше, ніж це зроблять за гратами.

Стрічка новин