30-е вересня для України – не лише день Віри, Надії та Любові чи дата позачергових виборів, а ще й Всеукраїнський день бібліотек

Напередодні свята свій тридцятип'ятирічний ювілей святкувала 13-та міська читальня.

35 років тому, у 1972, році бібліотека на Половках знаходилась у маленькому приміщенні у вестибюлі й мала 5-й номер, після організації центральної бібліотечної системи стала 13-ю. На сьогоднішній день кількість її відвідувачів досягла 31 з половиною тисяч, кожного року новими читачами 13-ї бібліотеки стають 4 тисячі осіб. Всіх цих читачів обслуговують 6 співробітників. У бібліотечному фонді філіалу – 40 тисяч книг. Співробітники говорять, що нині він поповнюється, хоча ще кілька років тому нові книги надходили рідко. 13 бібліотека співпрацює зі школами та дитячими садками. Ніколи у допомозі не відмовляє і Київська райрада. Від останньої до ювілею філіал отримав телевізор та ДіВіДі, за їхньої допомоги заасфальтували і доріжку біля приміщення бібліотеки.

У цьому році на поповнення бібліотечного фонду депутати міської ради на центральну бібліотеку та 16 філіалів виділили 350 тисяч гривень.

Стрічка новин