Цими справді осінніми днями Полтавщина відзначає 70-річчя з Дня свого утворення

Цей привід використовують політичні діячі та представники інтелігенції, аби завітати до нашого регіону як з офіційними, так і з неофіційними візитами. Не обминули своєю увагою область і представники Полтавського земляцтва Києва.

Полтавське земляцтво Києва, почесним головою якого, до речі, є відомий політичний та громадський діяч, письменник Борис Олійник, в ці славетні дні просто не могло не відвідати рідну область, говорять представники об'єднання. Організація, зізнаються вони, просто допомагає їм жити далеко від своєї землі та працювати на її благо.

Київські полтавці провели теплу зустріч з полтавською інтелігенцією. На ній учасники обмінялися спогадами, мріями, планами на майбутнє. Полтавці подарували колишньому керівникові області Якову Погребні вишитий полтавськими майстрами рушник, диск з піснями про Полтавщину, сувенірну продукцію та книжки. А заступник міського голови Віталій Нікіпєлов презентував представникам земляцтва щойно надрукований з нагоди Дня міста нарис про Полтаву. Подвійне свято – області та міста – чудова нагода знову побувати у рідному краї та привітати земляків.

Стрічка новин