За повідомленням прес-служби Служби безпеки України, у Полтавській області зафіксовано факт передачі хабаря секретарю однієї з окружних виборчих комісій у сумі семисот доларів США

Справу нині передано до органів прокуратури. А в обласному управлінні внутрішніх справ області сьогодні відбулася робоча нарада за участю керівників підрозділів з охорони громадського порядку, паспортних відділів, державтоінспекції та голів окружних виборчих комісій, де розглядалося питання співпраці служб під час проведення виборів.

Вперше з ініціативи колегії УМВС у Полтавській області вирішили влаштувати подібне зібрання, аби мешканці регіону 30 вересня зробили свій вибір з гарним настроєм й без зволікань безпосередньо на виборчих дільницях. Врахували досвід несення служби під час попередніх виборів, дослухалися до зауважень голів виборчих комісій. Останні ж наголошували на фактах невідповідності основного документу виборця із списками. За тиждень, що залишився до 30 вересня, ще можна перевірити достовірність паспортних даних, ознайомитися зі списками. Навіть у день проведення виборів з сьомої до двадцять другої громадяни мають можливість у районних паспортних відділах виправити у документі можливі порушення норм виборчого законодавства, скажімо, одразу ж на місці сфотографуватися й додати до документу необхідне фото. Інші проблеми, про які говорили учасники зібрання, – це процедура голосування на спеціальних дільницях тимчасово затриманих, транспортне забезпечення перевезення виборчих бюлетенів, процедура збереження документів, охорона роботи офіційних спостерігачів. Їх, до слова, збереться в області 30 вересня понад тридцять осіб, а чітку роботу ста сорока двох виборчих дільниць будуть забезпечувати більше чотирьох тисяч правоохоронців.

Стрічка новин