Збільшити мінімальну зарплату до шестисот гривень, а середню – до двох тисяч ста обіцяють у своїй передвиборній програмі лідери блоку «Наша Україна – Народна Самооборона»

Трудові ж пенсії підвищать на 35 відсотків за рахунок трудового коефіцієнта. Про це заявив під час зустрічі з виборцями у Полтаві голова Народного Руху України Борис Тарасюк.

Свій візит на Полтавщину Борис Тарасюк завершив зустріччю з виборцями в обласній філармонії. Серед тих, хто прийшов особисто поспілкуватися з Головою Народного Руху України, членом Політради Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» - переважно люди похилого віку.

Відмінність передвиборної програми Блоку від інших політичних сил, запевнив Борис Тарасюк, - уже виконані обіцянки. Під час спілкування з полтавськими виборцями він навів конкретні приклади та шляхи реалізації своїх соціально зорієнтованих завдань. Зокрема, трудові пенсії обіцяють підвищити на 35 відсотків.

Особливу увагу звертатимуть на дітей-сиріт. Всупивши до вищих навчальних закладів чи професійно-технічних училищ, вони отримуватимуть стипендію у розмірі 1064 гривні. Передвиборна програма передбачає підтримку багатодітних сімей: діти до 6 років отримуватимуть у півтора рази більшу допомогу, від 16 до 18 - у два. Для молодих сімей хочуть повернути програму дешевого кредитування.

Зустрічі з виборцями Борис Тарасюк планує проводити по всій Україні до 30 вересня.

Стрічка новин