Лічені години залишилися до Дня міста

Полтава готується до нього зусиллями комунальників, інших відповідальних служб та звичайних мешканців. Цей день місто зустріне з новим корпусом відремонтованого міського будинку культури, з чудовими новими дитячими та спортивними майданчиками, а також реконструйованим соматичним корпусом обласної клінічної лікарні. Перевірити відновлений корпус приїхав заступник Міністра будівництва та регіонального розвитку Дмитро Ісаєнко.

Соматичний корпус обласної клінічної лікарні зараз не впізнати. Товариство «Полтавтрансбуд» як генпідрядник, по суті, відновило будівлю, яка знаходилася в аварійному стані. Судіть самі – зведено її ще у 1820 році. Саме тому будівельникам довелося повністю розібрати блоки Б, В, Д-1 та Д-2, залишивши лише центральний А. І якщо останній лише реконструювали, то перші чотири відбудували повністю. Загалом проведена повна реконструкція блоку А: як зовнішня, так і внутрішня. Тут повністю розібрали і перестелили дах та перекриття, замінили віконні перемички та вставили нові металопластикові склопакети, посилили фундамент, вручну викопали новий підвал, побудували новий портал над входом. Фасад відновили за допомогою сучасних сухих сумішей. В парку та перед самим корпусом поклали нову плитку. Провести всі ці роботи стало можливим після надходження субвенцій з державного до міського бюджету.

Окрім працівників бригад супідрядників, до оновлення корпусу та прилеглої території доклали рук і студенти полтавських навчальних закладів: медичного училища, ГПТУ-1, техуніверситету та університету споживчої кооперації.

Стрічка новин