Міністерство внутрішніх справ України оголосило посилену боротьбу з тИми, хто втікає з місця дорожньо-транспортної пригоди

Причиною такого кроку стало збільшення кількості останніх. Як свідчить один з випадків ДТП, безвідповідальність порушників переходить всі межі: нетвереза жінка, виїхавши на зустрічну смугу у Полтаві, зіткнулася з авто, яке належить управлінню внутрішніх справ, і не гаючи часу, вдалася до втечі.

Дев'ятнадцятого вересня о двадцять першій годині п'ятдесят хвилин по вулиці Красіна сталася дорожньо-транспортна пригода. Власниця ДЕО-Ланос 61 року народження, перебуваючи у нетверезому стані, виїхала на зустрічну смугу і одразу зіткнулася з міліцейським автомобілем ВАЗ-21070. Подальшу поведінку полтавки тяжко пояснити. На місці аварії вона вирішила не залишатися, а вдалася до втечі. Порушницю почали переслідувати, нагнали її в одному з провулків, щоправда, авто вона залишила, і далі тікала вже самотужки. Жінка боролася до кінця у прямому сенсі: навіть при затриманні чинила опір.

Під час пригоди автомобілі отримали технічні пошкодження, а ДЕО-Ланос діставлений на майданчик тимчасового утримання ДАІ.

Стрічка новин