До 70-ти річчя утворення Полтавської області у палаці дозвілля «Листопад» відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів імені Георгія Майбороди

Цього разу колектив завітав до нас зі спеціальною програмою «Пісенні скарби Полтавщини». Організаторами дійства виступили Полтавська міська та обласна ради, Український фонд культури та Міжнародна організація «Полтавське земляцтво».

Привітати учасників концерту та гостей свята прийшли почесний президент Полтавського земляцтва, відомий український письменник Борис Олійник, заступник міського голови Віталій Нікіпєлов та голова обласної ради Олександр Удовіченко. Останній зазначив, що Полтавщина підтримує досить тісні зв'язки з іншими регіонами України, а цьому значним чином сприяє і діяльність міської влади. В концерті прозвучали роботи як відомих композиторів, таких як Олександр Білаш, Георгій і Платон Майбороди, українські народні пісні, так і сучасні доробки полтавських Авторів. Колектив з майже столітньою історією приїздить до нашого міста не вперше, бо має досить тісні зв'язки з Полтавським краєм. Під керівництвом заслуженого артиста України Миколи Гвоздя чоловіча капела підкорює не лише українські терена, а й з успіхом гастролює за кордоном.

Стрічка новин