«У найближчі п'ятдесят років Україна буде у колі найрозвиненіших держав світу» – такі прогнози майбутнього нашої держави зробив під час лекції студентам педагогічного університету голова Народного Рух

Його програма перебування у Полтаві була насиченою, та молоді представник Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» завжди намагався приділяти особливу увагу.

Обізнаності, впевненості й умінню спілкуватися видатному українькому дипломатові, колишньому Міністру іноземних справ, а нині - голові Народного руху України Борису Тарасюку можна позаздрити. На його лекції в одній з аудиторій педуніверситету відчувалося, що Борис Іванович не просто знається на темі історії Української держави, а й на власному досвіді упевнився у зміцненні її позицій на політичній арені світу й тому курсі на євроатлантичну спільноту, яким Українська держава крокує з моменту проголошення своєї незалежності. Позиції України у світі зміцнюються, наголошував пан Тарасюк, людський потенціал та природні ресурси надр - за умови раціонального господарювання, майбутні інвестиції дають підстави для позитивних прогнозів на майбутнє країни. Україну столичний гість бачить у найближчі 50 років у колі найміцніших країн світу.

Впевнено й з притаманною йому харизмою відповідав пан Тарасюк на складні запитання полтавських студентів, останні ж разом з викладачами дякували гостю за змістовну лекцію.

Стрічка новин