В рамках традиційної міської акції «Ветеран живе поруч» представники районної влади та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали учасників бойових дій з Днем визволення Полтави

Незважаючи на поважний вік, деякі з них ще й досі живуть активним творчим життям. Так представників центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ветерани запросили на літературний конкурс до Дня визволення Полтави, який вони організовують щорічно.

При міському будинку культури постійно збираються ветерани, активно займаються творчістю. Напередодні Дня міста у них – гості – представники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Його співробітники та волонтери прийшли з подарунками – продуктовими наборами та ліками, до речі, подарунки придбані за кошти спонсорів.

Літературна студія при Міському будинку культури діє майже 20 років. Кожної 2-ї та 4-ї суботи місяця ветерани зустрічаються, читають вірші. Літературний конкурс проводять щороку.

Привітали також представники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ветеранів і вдома.

Представники Октябрської районної ради багатьох учасників Великої Вітчизняної війни відвідують вдома. Завітала делегація і до Ксенії Ревенко. Вона у роки війни була хірургом, а по завершенні її ще понад п'ятдесят років віддала медицині. Серед приємних моментів того часу згадує свій вальс з маршалом Костянтином Рокосовським.

Як зазначив голова Октябрської ради Олег Пругло, кожному з ветеранів підготували подарунки та матеріальну допомогу.

Стрічка новин