Подвійне свято 23 вересня буде у машинобудівельників Полтави – вони відзначатимуть День міста та своє професійне свято

З нагоди останнього працівники Полтавського автоагрегатного заводу запросили до себе на урочистості міського голову Андрія Матковського.

В структурі машинобудівної галузі України наразі нараховується більше 2800 промислових підприємств та 230 організацій, які виконують наукові та науково-технічні роботи. Загальна кількість працюючих – більше 1 млн. чоловік. Частиною цієї великої родини є колектив Полтавського автоагрегатного заводу, який сьогодні є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів. На сьогоднішній день це – єдиний в Україні та один з найбільших в СНД спеціалізованих заводів, що виробляє гальма для автомобілів типу КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БєлАЗ, причипів та напівпричипів, автобусів, тролейбусів та спеціальної автотехніки. Продукція заводу добре відома не тільки в Україні та країнах колишнього СРСР, а й у Китаї, Болгарії, Франції, Німеччині, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Греції, Турції, Польші та Аргентині. Керуючись у своїй роботі принципами диверсифікації виробництва, підприємство випускає пневмоапарати для технологічного обладнання (блоків підготовки повітря, пневморозподільників, электропневмоклапанів) та товарів народного вжитку – м'ясорубки, кухонні комбайни, соковижималки, пельменниці.

Стабільний ріст фінансового благополуччя підприємства дозволив спрямовувати більші кошти на соціальну сферу: у порівнянні з минулим роком у 1,36 раза збільшилася середня заробітна плата – на 1 червня цього року вона становила 1272 грн. Саме це і відзначив міський голова Андрій Матковський під час привітання. Він подякував останнім за їх плідну працю на благо рідного міста, за те, що їхня продукція підвищує авторитет Полтави та області. Андрій Матковський підкреслив – якщо після розпаду СРСР багато заводів машинобудівної галузі просто закрилися, то Полтавський автоагрегатний зберіг виробництво і продовжував розвиватися. Побажавши працівникам підприємства плідної праці та здоров'я, мер Полтави нагородив декількох з них почесними грамотами від облради та міськвиконкому, нагрудними знаками та відзнаками міського голови.

Стрічка новин