«Демократичні сили, об'єднані у Блок «Наша Україна-Народна Самооборона» та Блок Юлії Тимошенко, отримають право формувати новий уряд» – про це під час перебування у Полтаві заявив голова Народного Рух

Переконаний політик і в тому, що коаліція демократичних сил злагоджено працюватиме в новообраній Верховній Раді.

Представляти своє передвиборне меню легко, говорить Борис Тарасюк. Адже в основі - результати виконання програми Президента України «Десять кроків назустріч людям» 2005-2006-го років. Серед яких: підвищення в 11 разів допомоги при народженні дитини, втричі збільшилися іноземні інвестиції в українську економіку, скорочено термін військової служби до 12 місяців, а до 2010 року передбачається перехід до професійної армії.

У майбутньому Борис Тарасюк пообіцяв навести порядок у комунальному секторі, припинивши підвищення тарифів. Спираючись на дослідження соціологів, голова Народного Руху України насмілився зробити прогноз щодо результатів виборів.

Борис Тарасюк переконаний у тому, що коаліція демократичних сил не розпадеться, тому що йдучи на ці вибори, «Наша Україна - Народна Самооборона» наперед домовилися з Блоком Юлії Тимошенко про те, яким чином формуватимуть уряд як більшість Верховної Ради. Угодою закріплено, що на посаду прем'єр-міністра кандидата запропонує та сила, яка набере більше голосів, але місця у парламенті розподілять 50 на 50.

Стрічка новин