У театрі імені Гоголя сьогодні вітали переможців дитячого конкурсу «Славетні імена Полтавщини», ініціатор якого – голова обласної державної адміністрації Валерій Асадчев

Ідею губернатора підтримало більше трьохсот дітей, які сьогодні змагалися у трьох номінаціях: малюнок, образотворчо-прикладне мистецтво, поезія та проза.

Конкурс «Славетні імена ПолтАвщини» стартував на День захисту дітей. Провели його у рамках святкування сімдесятиліття утворення області. Ініціатива започаткування належить губернаторові Валерію Асадчеву. А ідея заходу полягає у розкритті історичного минулого через призму відомих постатей, – зазначив голова журі, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ясинський.

У трьох номінаціях – малюнок, образотворчо-прикладне мистецтво та поезія-проза – змагалося більше трьохсот дітей віком від 9 до 17 років. У представлених творах юні митці зверталися до образів таких земляків, як Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Симон Петлюра, не забули й про сучасників, зокрема, відому співачку Раїсу Кириченко: їй вихованка Землянківської середньої школи Глобинського району присвятила картину.

Без подарунків не залишили жодного учасника, а призерам додали ще й грошові винагороди.

Стрічка новин