«Кольорові карамельки» – таку назву має перша персональна виставка полтавця Олександра Менчинського

На справжній презентації у Галереї мистецтв гості вітали художника та оцінювали його творчий доробок, адже авторові цієї світлої мистецької виставки – лише 9 років, й презентував свої роботи на широкий загал маленький полтавець уперше.

Для цього маленького художника фарби – наче барвисті карамельки – такі різні на смак й такі приємні на дотик – саме те, що необхідне для позитивного сприйняття оточуючого світу й втілення своїх емоцій. Саша Менчинський – звичайнісінький полтавський хлопчина. Любить тварин, комп'ютери, футбол, й взагалі – весь оточуючий світ. Тому, мабуть, й завжди посміхається. Педагоги розповідають, що часом й не розуміють, чи буває у хлопчика інколи поганий настрій. Саме педагоги – Катерина Юхно – наставник та керівник народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Наталія Сташкевич розгледіли в юній особистості талант й перспективні риси творчості. Сам же Сашко з притаманною безпосередністю і все тією ж посмішкою вже бачить обриси свого майбутнього.

Лише три роки хлопчик вчиться образотворчому мистецтву, разом з ним дорослішають й його образи. Сьогодні окрім теми тварин та природи він вдається й до портрету. Вчительку Катерину Василівну на малюнку впізнають одразу ж. Поруч – портрети мами, тренера, навіть відомого археолога Супруненка. Окрім захоплення від глядачів, Сашко Менчинський отримує й першу у своєму житті велику нагороду – премію обласного конкурсу «Славетні імена Полтавщини».

Стрічка новин