Вперше за останні п'ятнадцять років медицина міста отримала масштабне фінансування, яке дозволяє провести капітальні ремонти в медичних закладах та придбати чимало необхідної сучасної техніки

Чи не найбільше коштів виділили першій міській лікарні: заклад збудовано сорок років тому, і з того часу він не зазнавав жодного маштабного ремонту.

Приміщення першої міської лікарні збудоване сорок років тОму, відтоді його жодного разу капітально не ремонтували. Цього року міська влада вирішила змінити становище і лише на ремонт виділила один мільйон гривень. Кошти підуть на реставрацію приймального відділення, травматологію, але головний акцент робиться на реанімації. Тут вперше в Полтаві застосують європейські підходи в оформленні медзакладу: ординаторська буде знаходитися між палатами хворих, а замість стін – скляні перегородки, аби лікар мав змогу спостерігати за станом хворого. Запустять системи вентиляції та кондиціонування.

Окремо виділені кошти і на придбання нової техніки: тільки на один томограф – 9 мільйонів.

Однією з найкращих в Україні зроблять сімейну амбулаторію, що у Яківцях. Начальник управління охорони здоров'я міста Сергій Котов пообіцяв, що цього року нову відкриють у селищі Лісок.

Відкриття оновленої лікарні заплановано на початок жовтня.

Стрічка новин