Міністр України з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов нині пішов у відпустку, і вже як кандидат у нардепи від Партії регіонів відвідав Полтавщину

У Миргороді він провів зустріч з представниками комунальних служб, міської влади, громадськістю. Спілкуючись з виборцями, він також розповів про плани у сфері реформування житлово-комунального господарства. Певні напрацювання в цьому напрямку уже є, та для повної реалізації реформи потрібен певний час.

Олександр Попов кілька разів обирався на пост мера Комсомольська, тому, говорить, на Полтавщину приїхав із задоволенням, нині – як кандидат у народні депутати від Партії регіонів. Взяв для цього навіть відпустку, аби розповісти виборцям про плани в реформуванні житлово-комунального господарства. Адже проблеми саме в цій сфері, пояснює він, відчутні щодня. На сьогодні, говорить Олександр Попов, Міністерством житлово-комунального господарства уже розроблена програма реформ, розрахована на 4 роки. Пріоритетних напрямків з вирішення проблем зараз багато, та нагальними, на думку Міністра, є дві. В першу чергу, впровадження енергозберігаючих технологій, заміна застарілого обладанання, та ремонт житловОго фонду і передача його на утримання власнику. Виходили також з того, що всі регіони різні, відтак автори проекту намагаються врахувати особливості кожного населеного пункту. Тому Міністерство підтримає ініціативи кожного міста. В усіх областях, пояснює Олександр Попов, є міста-партнери. На Полтавщині це Комсомольськ, Кременчук та Миргород.

Усі обласні центри також є учасниками цієї програми. У великих містах виділяють групу будинків або мікрорайон, де проводять ті заходи, які мають впроваджуватися в масштабах держави. В Полтаві, пояснює Олександр Попов, також є пілотний проект: тут один із житлових фондів в нинішньому році був переданий на баланс влади. Зараз він у занедбаному стані, тому потребує особливого підходу.

Стрічка новин