Вже традиційно до Дня визволення Полтави зустрічі із ветеранами проходять у навчальних закладах

Студенти Нафтового геолого-розвідувального технікуму на одній із таких поспілкувалися із учасником Нюрнберзького процесу Йосипом Гофманом. До Дня Перемоги вийшло 2-ге доповнене видання його книги спогадів та досліджень судового процесу над Гітлером «Нюрнберг застерігає».

Йосип Гофман більше розказує не про себе чи війну, а про свою книгу «Нюрнберг застерігає». Йосип Давидович був учасником Нюрнберзького процесу. Перед тим КДБ перевіряло його і його родину до 3-го коліна, адже прізвище Гофман – німецького походження. Говорить, за 30 хвилин важко розказати про події, які він виклав на 370 сторінок і які тривали 11 років. Книгу Гофман написав не одразу після закінчення процесу, а значно пізніше.

Йосипу Давидовичу не подобається, що сьогодні з'являється багато псевдо-учасників Нюрнберзького процесу, перекручують факти. Нинішньому поколінню радить бути впевненішим у своїх силах, і якщо молодь говорить, що від них нічого не залежить, завжди відповідає: через 10-15 років від вас залежатиме все.

Стрічка новин