30-річного мешканця Карлівки правоохоронці затримали за купівлю та збут ртуті та інших радіоактивних речовин

В результаті оперативних дій працівники правоохоронних органів виявили, що чоловік займався також перепродажем вогнепальної зброї та наркотиків. Наразі злочинець заарештований, тривають перевірки на причетність його до інших злочинів.

З травня 30-річний мешканець Карлівки перебував під наглядом працівників обласного управління карного розшуку та співробітників Управління військової контррозвідки Служби безпеки України в північному регіоні. В ході оперативних дій виявили, що він, колишній військовослужбовець, скуповував ртуть та інші радіоактивні речовини з метою їх перепродажу.

Під час обшуку в чоловіка виявили 350 грамів марихуани, мисливську рушницю, вогнепальний пристрій, зроблений під кулькову ручку, та 81-ну одиницю набоїв. І це тільки те, що він ще не встиг реалізувати, повідомив начальник управління кримінального розшуку УМВС України в Полтавській області Микола Михайлик. Злочинця затримано. Наразі тривають роботи по встановленню каналів продажу небезпечних речовин та причетність затриманого до інших злочинів.

Стрічка новин