Курс «Історія Полтавщини» планували видати в повному обсязі до відзначення 70-річчя області

Саме тому нині в урочистій обстановці організатори підбивали підсумки виконаної роботи. Учасники запевняють, що подібний комплекс підручників з вивчення історії рідного краю є тільки в Полтавському регіоні.

«Історія Полтавщини» – це навчально-методичний комплекс, що включає 6 підручників для 6-их - 11-их класів, методику викладання предмету, банк даних біографій визначних діячів, комплекти кольорових репродукцій тощо. Авторський колектив у складі 9-ти чоловік очолив Олександр Білоусько.

У цих підручниках, пояснюють учасники засідання, інформація про рідний край вперше систематизована, структурована та подана в контексті історії інших країн. Відтак, досвід створення такого комплексу в Полтавському регіоні універсальний та визнаний на загальнодержавному рівні. Подібного ж видання, запевняють авторИ, в Україні немає.

Курс «Історія Полтавщини» введений в програми загальноосвітніх навчальних закладів області, за ним працюють уже останні 3 роки. А тому успіх його, переконані учасники, залежить від того, наскільки переймуться ним викладачі. Аби допомогти вчителям розібратися з пропонованою програмою, відповідний курс був введений і в інституті післядипломної педагогічної освіти.

Стрічка новин