У Полтавській області вже близько року реалізується й інший проект – «Громадські платформи освітніх реформ», в рамках якого експерти, освітяни, батьки та учні регулярно збираються на тренінги та конфе

Проходять вони в стінах партнера проекту – Полтавського обласного інституту післядипломної освіти.

«Громадські платформи освітніх реформ» – пілотний проект. Крім Полтавщини, він реалізується ще в Одеській області та в столиці України. Фінансує його програма Матра Міністерства закордонних справ Нідерландів та Міжнародний фонд Відродження. В рамках проекту постійно діють зібрАння освітян, батьків та учнів, які обговорюють і розробляють рекомендації з актуальних проблем освіти. Нинішнє зібрАння в обласному інституті післядипломної освіти відкрило дводенну конференцію. На неї запросили досвідчених у галузі підручникотворення освітян, вчителів та трьох 11-класників 13-ї школи. У рамках конференції говоритимуть про різні аспекти створення сучасного українського шкільного підручника і шукатимуть шляхи його покращення. Участь в ній взяли і два тренери міжнародного центру вдосконалення шкільництва з Нідерландів.

Учасники конференції працюватимуть у трьох секціях. Рекомендації стосовно покращення українських шкільних підручників у листопаді планують направити до Міністерства освіти та науки.

Стрічка новин