До Дня міста один із районів Полтави вже буде з новими євроконтейнерами

Їх першу партію встановлять в мікрорайоні Левада, запевнив сьогодні на апаратній нараді начальник міського управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка. Згодом контейнери з'являться і в інших районах Полтави.

Встановлювати нові євроконтейнери почнуть вже сьогодні. Перша їх сотня поїде на Леваду. Натомість старі контейнери з цього мікрорайону відправлять на ремонт і згодом розташують в приватному секторі. А вже через рік, сподівається секретар міської ради Олександ Козуб, їх теж замінять на нові. Щодо нового опалювального сезону, то на сьогодні вже підготовлено майже 90% будинків міста, зазначив на зібранні начальник міського управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка. Згадали присутні і ситуацію з ремонтними роботами в будинках, де з 8-го на 9-те через зливи протекли дахи і вода затопила квартири. На Калініна, 20 та 22 роботи просуваються швидше.

Доповідали на апаратній і про соціальний захист ветеранів війни. А також про стан протипожежної безпеки у місті.

Перші контейнери з'явилися по провулку Соколова. До кінця тижня їх встановлять на Леваді. Для вивозу сміття з євроконтейнерів у місті працюватиме 10 спеціальних машин. В одну вміщається до 35 ємностей баків. Вивіз здійснюватимуть з такою ж регулярністю, як і раніше.

Євдокія Федорівна, якій 87 років, з села переїхала 2 роки тому, до контейнерів уже звикла.

Експеримент з роздільним сміттям, говорять комунальники, - невдалий, тому нові контейнери - для всього сміття. Єдине, на що скаржаться мешканці двору, - у баки привозять сміття мешканці районів, де таких ще немає.

Стрічка новин