Традиційний спільний рейд нашої знімальної групи та інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави продемонстрував – комунальні служби готуються до Дня міста

Втім, чимало приватних підприємств ніяк не реагують на вимогу міських служб навести порядок на своїх територіях. Часто не стають аргументом для них і каральні санкції.

Концерн «Укрросметал», замовник будівництва торговельно-розважального комплексу «Україна», який зводять на території ПТМЗ, на досягнутому не зупинився: звівши супермаркет, будівельники почали облаштовувати неподалік автостоянку. За словами начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Юрія Стрюка, роботи організація почала, не маючи дозволів відповідних державних та міських інстанцій. А без вивчення території цими установами може статися аварія, адже лише вони знають розташування інженерних мереж, каналізації та електрокАбелів. Будівельники зруйнували прохід до зупинки «Турбомеханічний завод», і тепер мешканцям навколишніх будинців як спецназівцям доводиться долати справжнісінькі окопи, заповнені брудом. А на газоні будівельники покинули груду бордюрів, і коли їх приберуть - невідомо. Найгірше те, що ці роботи не завершать до Дня міста, і району цей пейзаж святковості не додасть. Вже сьогодні, обіцяє начальник інспекції з благоустрою Юрій Стрюк, до керівників підприємства-замовника будуть направлені інспектори його служби для аналізу ситуації.

А от підприємство «Дістар», яке знаходиться по вулиці Маршала Бірюзова, після нашого сюжету в новинах про амброзію, що зростала на відведеній організації території, зробило відповідні висновки і наразі проблему вирішено. Зайняло це лише тиждень – площу розміром з футбольне поле викосили.

Але найцікавіша ситуація склалася у мікрорайоні Огнівка. Біля одного з будинків по вулиці Станіславського амброзією заросло величезне поле. Проте хто повинен її викосити - не могли розібратися дві інстанції.

Юрій Стрюк вважає, що у нашому місті не може бути нічиєї землі, вона належить місцевій громаді і наводити лад тут треба разом.

Стрічка новин