У неділю Полтавщину відвідала лідер однойменного блоку – Юлія Тимошенко

До нашого міста вона завітала у другій половині дня: зустрілася із представниками влади, мером Андрієм Матковським, увечері вона виступила перед своїми прихильниками на майдані Незалежності. У Полтаві Тимошенко перебувала всього кілька годин, через щільний графік Юлія Володимирівна навіть не встигла пройтися містом.

Перший пункт у візиті Юлії Тимошенко до Полтави – зустріч із мером Андрієм Матковським. Міський голова ознайомив Юлію Тимошенко з програмами, які наразі виконуються: «Місто без околиць», «Безпечна дорога до школи», розвивається житлово-комунальне господарство, освітлюються відділені райони та двори міста, встановлено лежачі поліцейські, проводяться громадські слухання. Розповів про роботу депутатського корпусу у залученні інвестицій до міського бюджету. Юлію Тимошенко приємно здивували виконанням таких проектів.

Пройтися містечком майстрів, що розгорнулося по Жовтневій, Юлія Володимирівна не встигла – одразу після офіційної зустрічі із мером Андрієм Матковським поїхала на майдан Незалежності. Перед виступом лідера БЮТу багаточисельних мітингувальників, яких не злякала холодна погода, розважав Тарас Петриненко. Юлія Тимошенко на сцену виходила під овації.

У самих політиках закликає не розчаровуватись і не пускати хід державних справ напризволяще, постійно контролювати їх діяльність, зокрема, обов'язково прийти проголосувати.

Стрічка новин