Губернатор Валерій Асадчев готовий до теледебатів зі своїм попередником Степаном Бульбою, до яких останній ніби-то закликав Асадчева на одному із мітингів

Але в якості нинішнього голови облдержадміністрації, а не як кандидат в народні депутати, оскільки Валерій Асадчев, на відміну від Степана Бульби, у партійних списках кандидатів не значиться. Про це він сьогодні заявив, відповідаючи на питання користувачів сайту «Новини Полтавщини» під час інтернет-конференції.

За час проведення інтернет-онлайн-конференції голова обласної державної адміністрації відповів на три десятка питань. Перші стосувалися особистостей. Наприклад, відвідувачів сайту цікавило, чи готовий Валерій Асадчев до теледебатів зі своїм попередником Степаном Бульбою, на які останній, ніби-то, запрошував губернатора на одному із мітингів. Також запитували про субвенції для Кременчука, виробництво Гаврилівських курчат на Полтавщині та наслідки візиту прем'єр-міністра. А Чорнухівський район цікавився місцевими мисливськими угіддями, які ніби-то віддали у розпорядження киян. Не обминули увагою на онлайн-конференції і скандально відомий пам'ятник Симону Петлюрі. Губернатор зазначив, що міська влада, цитата, «гальмує цей процес». Але обласна адміністрація сподівається, що постать видатного полтавця буде увічнена.

Цікавило відвідувачів сайту і те, чим займається Валерій Асадчев у вільний від роботи час, можливі кадрові зміни в обладміністрації і районах Полтавщини після виборів, та коли в область приїде Президент. Запитали губернатора і про субвенції, які в бюджеті на наступний рік передбачено для Полтавщини. В цьому плані, зазначив Валерій Асадчев, є над чим працювати, бо із тих пропозицій, які область виносила на наступний рік, в проекті бюджету враховано дуже мало. Наприклад, проігнорована пропозиція нульової ставки ПДВ для аграріїв.

Стрічка новин