Зростання останнім часом рівня виробничого травматизму примушує спеціалістів територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області вдатися до залучення засобів масової інформації, аби пр

Адже не у всіх теперішніх керівників є уміння, а головне – бажання створити комфорні умови праці у своєму колективі. Поки що залишаються байдужими до ініціатив спеціалістів управління й в обласній державній адміністрації. Отож зустріч з представниками місцевих мас-медіа вирішили провести безпосередньо у місцях найбільшого травматизму – на будівництві.

З початку року на підприємствах Полтавщини травмовано 21-ну особу, це перевищує минулорічний показник. Понад 350 нормативних актів склали спеціалісти управління Держгірпромнагляду, деякі керівники позбулися свого робочого місця. Наприкінці літа на будівельних майданчиках навіть особливий режим нагляду ввели - промисловість останнім часом зміцніла, а питання охорони праці залишилося на попередньому, дещо забутому рівні. Полтавщина, до слова, у цьому питанні серед інших областей - на сьомому з кінця місці. Відрадно, що саме на майданчиках підприємства «Полтавтрасбуд» працювали цього дня у спецодязі на добре облаштованій й огородженій території, з необхідною документацією й вимогами. Чого не скажеш не лише про інші об'єкти промислового та сільськогосподарського секторів, а й навіть соціально-культурної сфери області. Відсьогодні навіть призупинено робуту такого потужного підприємства як Лохвицький цукрозавод.

На відміну від плідного спілкування з міською владою, обурюються спеціалісти управління й рівнем співпраці з обласними органами виконавчої влади - програма з охорони праці, що діяла в області до 2005 року, вичерпана, тепер же через кадрові зміни в управлінні праці облдержадміністрації проблемою займатися нікому, запити та листи Держгірпромнагляду залишаються без відповіді. Та головне, наголошували на зустрічі, – кадри – призначені не за знайомством випадкові люди, а справжні помічники контролюючих органів.

Стрічка новин